Premiera teledysku "Dull Flame of Desire"

15 września 2008

W serwisie MSN video odbyła się premiera teledysku do nowego singla Björk "Dull Flame of Desire" (duet Björk i Antony Hegarty).

więcej »

Koniec trasy koncertowej Volta

27 sierpnia 2008

Koncertem w islandzkim kościele Langholtskirkja Björk zakończyła trasę koncertową promującą album "Volta". Wydarzenie zostało zarejestrowane i posłuży jako materiał do kolejnego DVD Björk.

więcej »

Björk z koncertem w rocznicę powstania warszawskiego?

20 sierpnia 2008

W ramach plebiscytu Życia Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego i radiowej Trójki wytypowano piętnastkę artystów (wśród nich Björk), którzy mogliby wystąpić za rok w 65 rocznicę powstania warszawskiego.

więcej »

Premiera singla „Dull Flame Of Desire”

1 sierpnia 2008

29 września odbędzie się premiera piątego singla promującego album Volta. „Dull Flame Of Desire” to duet Björk i Antony`ego Hegarty (z grupy Antony & The Johnsons).

więcej »

Koncert w Weronie - konkurs

17 lipca 2008

Oficjalna strona Björk zorganizowała konkurs, w ramach którego do wygrania jest 15 dwuosobowych wejściówek na jeden z ostatnich koncertów w ramach trasy Volta.

więcej »

Sugarcubes - The 7" Singles Box Set

9 lipca 2008

Na stronie sklepu internetowego One Little Indian zamówić można wydany w limitowanej edycji zestaw singli grupy Sugarcubes z lat 1986 - 1989.

więcej »

"In the mood for Björk" jeszcze raz

17 czerwca 2008

W związku ze sporym zainteresowaniem imprezą "In the mood for Björk" organizatorzy postanowili wydarzenie powtórzyć. "In the mood for Björk" w Kinie pod Baranami ponownie w najbliższy piątek 20 czerwca o godz. 20.15.

więcej »

In the mood for Björk

19 maja 2008

Strona krakowskiego Kina Pod Baranami informuje o projekcie "In the mood for Björk". Wydarzeniem wieczoru będzie polska premiera kinowa filmu animowanego ANNA AND THE MOODS.

więcej »

Tournée Volta - ciąg dalszy

15 kwietnia 2008

Koncertami w Wielkiej Brytanii Björk wznowiła trasę koncertową promującą płytę Volta.

więcej »

Wanderlust - teledysk i wywiady

2 kwietnia 2008

Nowy teledysk Björk "Wanderlust" zobaczyć można już w wysokiej rozdzielczości na stronie twórców klipu - Encyklopedia Pictura.

więcej »
Copyright © 1999-2010 bjorkpl.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved