Święta z Björk

8 grudnia 2008

Jak podaje oficjalna strona Björk artystka wystąpi z okazji nadchodzących świąt 22 grudnia w Nordic House (Norræna húsið, Reykjavík) ze specjalnym 15-20 minutowym koncertem.

więcej »

Björk Remixes

1 grudnia 2008

Björk Remixes - strona z nieoficjalnymi remixami utworów Björk poszukuje nowego remixera, który od 2009 roku dołączyłby do dotychczasowych twórców.

więcej »

Forum bjork.pl

28 listopada 2008

Po blisko tygodniowej przerwie wznawia swoją działalność nasze forum dyskusyjne.

więcej »

Náttúra

14 października 2008

Serwis muzyczny Pitchfork umożliwił odsłuch nowego singla Björk "Nattura".

więcej »

All is full of love na liście MTV's Greatest Video Ever

22 września 2008

Teledysk do pochodzacego z albumu "Homogenic" utworu Björk "All is full of love" (reż. Chris Cunningham) zajął drugie miejsce w głosowaniu MTV's Greatest Video Ever.

więcej »

Premiera teledysku "Dull Flame of Desire"

15 września 2008

W serwisie MSN video odbyła się premiera teledysku do nowego singla Björk "Dull Flame of Desire" (duet Björk i Antony Hegarty).

więcej »

Koniec trasy koncertowej Volta

27 sierpnia 2008

Koncertem w islandzkim kościele Langholtskirkja Björk zakończyła trasę koncertową promującą album "Volta". Wydarzenie zostało zarejestrowane i posłuży jako materiał do kolejnego DVD Björk.

więcej »

Björk z koncertem w rocznicę powstania warszawskiego?

20 sierpnia 2008

W ramach plebiscytu Życia Warszawy, Muzeum Powstania Warszawskiego i radiowej Trójki wytypowano piętnastkę artystów (wśród nich Björk), którzy mogliby wystąpić za rok w 65 rocznicę powstania warszawskiego.

więcej »

Premiera singla „Dull Flame Of Desire”

1 sierpnia 2008

29 września odbędzie się premiera piątego singla promującego album Volta. „Dull Flame Of Desire” to duet Björk i Antony`ego Hegarty (z grupy Antony & The Johnsons).

więcej »

Koncert w Weronie - konkurs

17 lipca 2008

Oficjalna strona Björk zorganizowała konkurs, w ramach którego do wygrania jest 15 dwuosobowych wejściówek na jeden z ostatnich koncertów w ramach trasy Volta.

więcej »
1 2 3 następna »
Copyright © 1999-2010 bjorkpl.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved